Депутат з "Народного фронту" Дмитро Тимчук оприлюднив деякі подробиці про осіб, які були затримані в рамках справи про замах на депутата Антона Геращенка.

Про це Тимчук написав на своїй сторінці Facebook, передає Корупція.Інфо

"Щодо затриманих підозрюваних у підготовці замаху на Антона Геращенка. Один з затриманих – тричі судимий (за крадіжку, далі за нанесення тяжкого або середнього тілесного пошкодження і втретє теж за крадіжку)", – повідомив він.

За словами Тимчука, перший затриманий родом з м. Крістовка Донецької області, раніше Кіровське, що контролюється ОРДО, місце постійного помешкання –  на вулиці Леніна.

Другий затриманий двічі судимий – за крадіжку і розбій, постійне місце помешкання в Алушті.

"Обоє відбували свої останні строки у Керченській ВК №126 в Криму", – додав Тимчук.

Як відомо, 21 січня глава СБУ Василь Грицак повідомив, що Служба безпеки попередила у Києві замах на народного депутата, який планувалося здійснити за кураторства російських спецслужб.

За словами СБУ, виконавці замаху були затримані з приведеним у готовність саморобним вибуховим пристроєм поблизу житла нардепа. 

Згодом стало відомо, що нардеп, на якого планувався замах – представник "Народного фронту", радник глави МВС Антон Геращенко.

Сам Геращенко повідомив, що Шевченківський райсуд Києва заарештував двох підозрюваних у справі про замах на 2 місяці, без права внесення застави.

Радник глави МВС Зорян Шкіряк зазначив, що почерк замовників ідентичний з плануванням і здійсненням теракту з вбивством одного з керівників "Української правди" Павла Шеремета, який загинув в результаті вибуху автомобіля 20 липня 2016 року. Цю тезу повторив і сам Геращенко.