dmytro_tymchuk

Незаконні збройні формування активізували обстріли українських військ після того, як командування терористів заявило про нібито запланований силами АТО широкомасштабний наступ

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук, передає Корупція.Інфо.

"Після оголошення у кінці минулого тижня підвищеної бойової готовності фактично у всіх передових "підрозділах" так званої "армії "ДНР", розташованих південніше Докучаєвська, протягом минулих вихідних (08-09.08.2015) відзначалася різка активізація обстрілу позицій українських військ", – написав Тимчук.

За його інформацією, офіційною версією командування російсько-терористичних військ, яку вони довели до особового складу формувань бойовиків, є нанесення превентивних ударів з метою зриву нібито запланованого широкомасштабного наступу сил АТО на Приморському напрямку (на Безіменне, Саханку, Новоазовськ) до Дня Незалежності.

"З метою "зриву наступу" артилерійськими підрозділами бойовиків наносилися вогневі удари по "місцях зосередження ударних тактичних груп противника". Однак у зв'язку з відсутністю міфічних сформованих "ударних груп" українських військ вогневі нальоти особливих результатів не мали", – наголосив Тимчук.

Зокрема, на Приморському напрямку по опорним пунктам сил АТО в районі Черненко, Орловського і Павлополя терористи наносили удари, використовуючи з різних вогневих позицій три ГСАБтр (гаубичные самохідні артилерійські батареї) 152-мм САУ 2С3 "Акація" (всього 12 одиниць).

"Одночасно на низці ділянок Приморського напрямки фіксувалися перестрілки зі стрілецького озброєння, також бойовиками застосовувалися 82-мм і 120-мм міномети, СПГ-9, різнотипні ПТРК", – зазначив координатор групи "Інформаційний спротив".