1

Політики об'єднуються в одну силу і ініціюють створення громадської конституційної асамблеї.
Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що об'єднується з командою екс-глави СБУ Валентина Наливайченка і виступає за створення нової Конституції.

Про це вона заявила в ході звернення до нації, передає 112 Україна, передає Корупція Інфо


"Ми з Валентином хочемо сьогодні зробити просто перший крок. Ми хочемо продемонструвати здатність до об'єднання. Ми сьогодні стаємо однією командою. Ми будемо докладати всіх зусиль до того, щоб створення громадської асамблеї як в столиці, так і в регіонах, яка об'єднає інтелект, надії, людей з досвідом, щоб це дійсно було з енергією українського суспільства", – заявила Тимошенко.

Політики виступають за створення громадської конституційної асамблеї, яка займеться написанням нової редакції Основного закону, "який буде не гіршим від першої Конституції Пилипа Орлика". Після чого текст закону планують винести на громадське обговорення, а після цього на референдум.

Крім того, політики заявили про необхідність створити новий технічний уряд, однак, на їхню думку, створювати новий уряд в чинній Раді – це просто втрачати час.

Нагадаємо, Рада звільнила Наливайченка з посади голови СБУ 18 червня минулого року. Рішення підтримали 248 депутатів. Подання про звільнення Наливайченка в парламент вніс президент України Петро Порошенко. За словами глави держави, претензій до самого Наливайченка у нього немає, але він незадоволений роботою СБУ. Сам Наливайченко після відставки заявив, що має намір піти у політику.

Наливайченко очолював СБУ в 2006-2010 роках і з лютого 2014 року.