timosh

За результатами всеукраїнського опитування, лідер парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко могла б виграти президентські вибори в Україні, якби вони відбулися в середині березня.

Відповідне дослідження провів Київський міжнародний інститут соціології, передає Корупція.Інфо.

Як зазначається, серед опитаних, які готові піти на вибори, за Тимошенко проголосували б 20,9%. Дещо менша підтримка у чинного президента Петра Порошенка – 17,9%.

Крім того, за Олега Ляшка проголосували б 12% громадян, за мера Львова Андрія Садового – 10,3%, за екс-міністра оборони Анатолія Гриценка – 9,6%, за лідера «Опозиційного блоку» Юрія Бойка – 9,5%, за лідера «Свободи» Олега Тягнибока – 4,1%.

Також, згідно з результатами дослідження, лідером за партійним рейтингом на виборах до Верховної Ради  стала «Батьківщина», за неї віддали б голоси 18,6% респондентів. Далі йдуть «Опозиційний блок» (13,2%), «Блок Петра Порошенка» (11,4%), «Самопоміч» і Радикальна партія (по 10,9%). При цьому, партія прем’єр-міністра Арсенія Яценюка «Народний фронт», яка перемогла на минулих виборах, змогла набрати лише 1,9% голосів.

Дане опитування проводилося у період з 23 лютого по 8 березня на всій території України, окрім Криму та тимчасово окупованої бойовиками частини Донбасу.