Глава політичної партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко впевнена, що найкращим варіантом для України є парламентська форма правління на чолі з канцлером.

Про це Тимошенко розповіла під час презентації концепції нової Конституції України, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

За словами Тимошенко, на виборах повинна визначатися коаліція, на чолі якої повинен стояти кандидат у канцлери. У разі його перемоги на виборах він очолить уряд.

"Можу вам твердо сказати, що я у великій команді, яка працює, і в цій команді абсолютна більшість вірить в те, що правильно організована парламентська форма правління є дуже сильною річчю, і вона на порядок сильніше, ніж президентська", – сказала політик.

Тимошенко пропонує усунути недоліки парламентської форми правління і зробити саме її основою для нової Конституції.

Глава "Батьківщини" вважає, що посаду канцлера в парламентській державі буде важливіше президента, оскільки зможе спиратися на свої політичні сили.

Окрім того Тимошенко зробила ще одну заяву: «Давайте скажемо на весь світ: Донбас і Крим буде повернуто в Україну, наша земля буде возз’єднана, територіальну цілісність буде відновлено. Ми боротимемось до перемоги, адже перше, чого ми бажаємо, – це миру. І ми за мир боротимемось», – сказала вона.

Голова партії подякувала українським воїнам, волонтерам і всьому суспільству, які «у перші дні війни стали на боротьбу за країну»: «Хотіла би теплими словами згадати тих, хто віддав життя за Україну – за наше суверенне право жити».

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

Лідер «Батьківщини» наголосила, що настане час, коли українці Донбасу зможуть повернутись додому, і «ніхто більше не розділить націю».

Нагадаємо, вчора Юлія Тимошенко прогулялася Хрещатиком, пофотографувалася з перехожими та подивилася військовий парад до Дня Незалежності України як звичайна людина.

Юлію Тимошенко супроводжували народні депутати Сергій Власенко та Григорій Немиря

Прес-секретар Юлії Тимошенко зазначила, що "люди вітали Юлію Тимошенко із святом і самі просили про спільне фото".

Судячи з фото прес-служби Юлії Тимошенко видно "народну підтримку", – зазначила Юля Полібіна і додала "ну от і рейтинг – наглядно"