Голова ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко взяла на озброєння програмний принцип лідера партії "За життя" Вадима Рабіновича. 

Відповідну заяву Тимошенко зробила під час прес-конференції в Одесі в четвер, 30 серпня.

Вадим Рабінович 25 липня під час презентації програми своєї партії заявив, що у випадку невиконання передвиборних обіцянок після 3 місяців перебування при владі він готовий піти з політики.

"Політична партія "За життя" підготувала програму, яку я презентував 25 липня. У ній є 4 "соціальні кити", без яких жодна влада не зможе почати вести країну до процвітання. Ми – перша політична сила в Україні, яка зобов'язалася втілити подібні ініціативи в перші 3 місяці перебування при владі. Інакше я готовий покинути політику", – заявив лідер партії "За життя".

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Місяцем пізніше подібну заяву зробила й Тимошенко, замінивши "3 місяці" на тотожні "100 днів". При цьому, на відміну від Рабіновича, який вже представив свою програму, вона лише анонсувала презентацію плану своїх дій, не назвавши її точної дати.

"Під час передвиборної кампанії я представлю план дій, чіткі та конкретні позиції перших 100 днів роботи у випадку мого обрання. Якщо за 100 днів я цього не зроблю, то піду", – заявила голова "Батьківщини".

Окрім того, великою несподіванкою для Тимошенко, стало проведення акції, проти неї, ще здавалося б вчорашніми союзниками.

Декілька днів тому, в Миколаєві пройшла акція проти Юлії Тимошенко, яка приїхала на зустріч зі своїми виборцями.

Як виявилося пізніше, в акції брали участь представники Руху нових сил.

Рух Нових Сил заявляє, що рішення брати участь в цій акції представники Руху прийняли одноосібно і їх позиція не відповідає політиці партії.

Незважаючи на різні політичні погляди, Юлія Тимошенко, як і інші кандидати в президенти від демократичних сил, на даному етапі не є нашими опонентами. Для Руху Нових Сил пріоритетом завжди була боротьба за зміну влади, а не боротьба з іншими опозиційними силами.

«Думаю, що це була безвкусна акція і є велика різниця між агресивною критикою і несмаком», – так прокоментував ситуацію лідер РНС Михайло Саакашвілі.

Проте аналітики це сприймають неоднозначно, зазначаючи що і між Тимошенко та Саакашвілі є конфлікт.