"Слуга народу" та "ОПЗЖ" набрали ще більше процентів.

Центральна виборча комісія опрацювала 92,18% протоколів у загальнодержавному виборчому окрузі на позачергових виборах до Верховної Ради.

Це дані на 5:16 вівторка, 23 липня.

ВО "Батьківщина" потіснила "Європейську Солідарність" з третього місця у рейтингу партій, обійшовши свого конкурента на 0,2%. 

5-відсотковий бар'єр, окрім вищезазначених політичних сил, долають ще три партії – "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя" та "Голос".

Результати голосування у багатомандатному окрузі на виборах до Верховної Ради 21 липня 2019 року (опрацьовано 92,18% протоколів):

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду XVIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь".