На думку лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, кредитні кошти "Ощадбанку" необхідно витратити не на покупку вугілля для проходження осінньо-зимового періоду, а на компенсацію вкладникам збанкрутілих банків, передає Корупція.Інфо

Популярне: Платити по-новому: Верховна Рада прийняла законопроект про комунальні послуги

"У найближчі дні депутати" Батьківщини "планують подати до Національного агентства по боротьбі з корупцією звернення щодо дій прем'єр-міністра Володимира Гройсмана щодо" забезпечення кланів олігархії державними коштами "Ощадбанку" замість того, щоб повертати заборгованість, у банківської системи перед людьми ", – заявила Тимошенко.

18 жовтня було прийнято рішення Кабміну

"Про заходи щодо стабілізації роботи енергогенеруючих компаній теплових електростанцій".

Документ передбачає кредитування ДП "Енергоринок" в розмірі 2 млрд гривень для часткового погашення заборгованостей перед тепловою генерацією. Станом на 1 жовтня 2017 року заборгованість перед підприємствами, які використовують вугілля для виробництва електроенергії, становила 9,3 млрд гривень.

На думку радника міністра енергетики та вугільної промисловості України Сергія Чеха, рішення уряду про виділення кредитної лінії ДП "Енергоринок" необхідне для зниження ризиків в українській енергосистемі напередодні осінньо-зимового періоду.