Лідер "Батьківщини", колишня прем'єр Юлія Тимошенко усунулася від співпраці з Надією Савченко. Про це розповіла сестра нардепа Віра в ефірі програми "16+" журналіста Романа Скрипіна.

"У 2014 році на початку виборів до Верховної Ради Надії, коли вона була у російському полоні, робили пропозиції всі партії. Окрім "регіоналів" і БПП. Тимошенко знайома з Путіним. До виборів їй потрібна була перемога – вона приїде: "Владімір Владіміровіч, давайте відпускайте". Коли вже всі пройшли до Верховної Ради, рідна політична сила на довго замовкла. Надія все це розуміла, говорила з лідером фракції:"Можу вийти". Їй сказали "Ні, це нашкодить". А потім поза спиною виключили з фракції", – розповіла вона.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Віра Савченко назвала Тимошенко "білим і пухнастим лідером".

"Партія ("Батьківщина". – ред.), коли ми їздили на суди в Москву, допомагала, оплачувала перельоти, поїздки, мамі, мені. Бензин, розхідні матеріали. За це дяка, це було. А потім був період близько року, коли вони (партія. – ред.) згубились. І зустрілись ми тільки на ефірі Савіка Шустера, коли я побачила страшенну незручність в очах лідера, яка мені просто сказала: "Борися, передаю тобі естафету і втекла", – заявила сестра нардепа.

Варто нагадати, що Надія Савченко була першою у списку партії "Батьківщина" на позачергових виборах до Верховної Ради у листопаді 2014-го. У грудні 2016 року її виключили з фракції. Перед цим вона зустрілася в Мінську з ватажками ДНР і ЛНР Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.