Лідер фракції Батьківщина Юлія Тимошенко засумнівалася в неупередженості НАБУ в розслідуванні так званої газової справи проти депутата Олександра Онищенка, який звинувачується в організації злочинної схеми з розкрадання державних коштів у вигляді махінацій з газом компанії Укргазвидобування.

Про це вона заявила в ефірі каналу 112, передає Корупція Інфо

"НАБУ, Антикорупційна прокуратура – це ілюзія, що вони не будуть чіпати генераторів корупції в країні. НАБУ залежить від вищого керівництва країни, вони виконують замовлення: закрилася справа проти Гонтарєвої, проти міністра фінансів, проти депутатів БПП, які стоять на чолі корупції; вони прикривають корупцію, яка є у владі. Всіх корупціонерів з попередньої влади відпустили. Всі керівники корупції в країні сидять на вищих посадах у владі", – заявила Тимошенко. 

Порушення кримінальної справи проти Онищенка Тимошенко назвала спробою "відтиснути його бізнес"."Зараз йде рейдерство бізнесу, що колись було при Януковичі, відтискають бізнес. У Онищенко зараз забирають бізнес. Онищенко на слуху, а є багато підприємців, у яких зараз забирають бізнес", – вважає лідерка Батьківщини.

Нагадаємо, 15 червня детективи НАБУ та САП провели 37 обшуків у трьох містах в рамках розслідування схеми із перепродажу газу, видобутого в рамках спільної діяльності з державним підприємством Укргазвидобування.

16 червня керівник САП Назар Холодницький зареєстрував у Верховній Раді погоджене з Генеральним прокурором подання про надання згоди на затримання та арешт народного депутата Олександра Онищенка, як одного з організаторів розкрадання державного газу.

Онищенко, якого Холодницький назвав організатором злочинної схеми, подав позов до суду про захист честі та ділової репутації.