Голова фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що всі силові структури України зараз знаходяться в готовності вчиняти репресії щодо народних депутатів із парламентської опозиції. Про це вона сказала в ефірі "112 Україна", передає Корупція.Інфо.

"Зараз заряджені всі силові структури: від НАБУ, спеціальних прокурорів, ГПУ, СБУ, МВС, заряджені на полювання на опозицію, на репресії проти опозиції. Все, що ви будете бачити – це демонстрація повернення до гірших часів режиму Януковича", – заявила Тимошенко.

Вона також зазначила, що депутати "Батьківщини" та Радикальної партії вирішили не йти на силовий сценарій блокування парламентської президії."Безумовно, опозиція мала тільки 2 можливості як діяти. Перше – це опозиційним депутатам йти з фізичною силою на колишніх учасників добробатів, які вже 2,5 роки депутати і які сьогодні захищають цей режим. Але ми вищі за такі події. Ми не хочемо демонструвати в парламенті фізичні бійки з колишніми добровольцями батальйонів. І другий варіант у нас був – консолідовано всім опозиційним силам не голосувати за жодне лобістське корумповане рішення, які вони зараз з "Опоблоком" протягають. Ми не будемо голосувати, ми вимагаємо створення спецгруп по обґрунтованості тарифів, прийняття законів, що ставлять на місце тарифну політику, ставимо умови про індексацію пенсій та зарплат", – знову озвучила позицію учасників блокади лідер "Батьківщини".

Раніше повідомлялося, що Тимошенко допускає створення об'єднаної опозиції з РПЛ і заявляє про переговори з "Самопоміччю".