У важкі для України часи, дві стихії політика і журналістика завжди йдуть поруч, інколи перетинаючи один одного. Не рідкість, що відомі журналісти стають скандальними нардепами. Дмитро Добродомов як журналіст неодноразово сам проводив провокативні розслідування стосовно корупційних схем українських політиків. Але і за спиною теперішнього політика не все так гладко і чисто.

Одіозний журналіст неодноразово пробував пробитися до лав народних депутатів і у 2014 році все ж потрапив до складу Верховної Ради. Та чи чесну боротьбу зі злочинцями і корупціонерами веде Добродомов і про таємниці його особистого життя довідувалася редакція Корупція.Інфо.

Як кажуть: "Не обманеш то і не проживеш". Мабуть, саме таким шляхом до успіху і збагачення йде Дмитро Добродомов. Чоловік був одним із перших активістів, що виступив проти вартісної реклами на білбордах країни у часи, коли в Україну прийшла війна. Але під час виборів, красувався на десятках рекламних щитах по всій країні.

Не дивлячись на його "важкі" переживання за "бідний народ", сам Дмитро Добродомов не бідує. У його власності чимало активів і нерухомості: згідно задекларованого майна за 2017 рік, чоловік володіє квартирою у рідному Львові – 139 кв.м, а також винаймає пристойну квартиру на 92 кв. м у столиці. На рахунку у банку Добродомов тримає: 49 100 грн, 4 307 євро, 140 грн, 14 533 грн, 184 грн. Ще 10 000 грн він позичив третім особам, а 36 235 грн він тримає у дорогоцінних металах. Крім цього Добродомов задекларував 170 000 грн, 20 600 доларів і 8 700 євро готівки.Популярне: Виплату пенсій та допомоги по безробіттю можуть призупинити на 30 днів:  Як українців позбавлятимуть соціальних благ

Що стосується особистого життя політика, нещодавно Дмитро Добродомов одружився вдруге, про що нардеп повідомив у соціальній мережі. Обраницею Добродомова стала струнка білявка, професор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Анна Малкіна. Жінка також доктор політичних наук. Скромна урочистість відбулося 27 квітня. Молодята зареєстрували свій шлюб у Львові, а на подію запросили лише найближчих друзів та родину.

Нагадаємо у Дмитра Добродомова від попереднього шлюбу з бізнес-вумен Оленою Мосоловою є двоє дітей: дочка Анастасія, котра зараз знаходиться у Канаді та син Олексій.