7 листопада в Херсоні прощаються з активісткою Катериною Гандзюк. Вона померла після 3 місяців лікування у столичному опіковому центрі 4 листопада.

Прощання проходить у приміщенні Палацу студентів і молоді на вулиці Перекопській,158. Розпочали на годину раніше – о 13:00, оскільки дуже багато бажаючих віддати останню шану Катерині. І триватиме до 15:00, повідомили у спільноті "Хто замовив Катю Гандзюк у Facebook.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Попрощатися з чиновницею прийшли друзі, знайомі, міські депутати, співробітники міськради, мешканці міста.

Варто нагадати, що 33-річна Катерина Гандзюк померла від поліорганної недостатності. Була радницею міського голови Херсона, виконувала обов'язки керуючої справами виконкому, координувала роботу Центру політичних студій та аналітики. На Катерину напали поблизу під'їзду власного будинку вранці 31 липня. Невідомий вибіг з-за кущів, вилив на неї літр концентрованої сірчаної кислоти й утік. Отримала хімічні опіки понад 30% тіла — голови, обличчя, лівої руки й ноги, передньої частини грудної клітки, лівого ока. Її госпіталізували до реанімації. За добу перевели на лікування до столиці. Надали державну охорону.