військо
Кілька десятків молодих людей у камуфляжі і й із закритими балаклавами обличчями напали на будівлю, у якій розміщувався офіс Партії регіонів і яка нині використовується як офіс народного депутата від "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", передає Корупція інфо, люди розбили вікна в мікроавтобусі, що стоїть перед будівлею. Самі вони кидали каміння і петарди в будівлю, чути також звуки пострілів.

Міліція не пускає людей на відстань ближче 20-30 метрів, але і не втручається. Відповідати на питання, чому вони не втручаються, правоохоронці відмовляються.

Через деякий час співробітники правоохоронних органів оточили місце події.

Серед нападників були активісти запасного батальйону українського Добровольчого корпусу (ДУК) "Правий сектор", а також активісти організації "Громадська варта. Харків".  

За їхніми словами, першими застосували силу "тітушки Добкіна, що забарикадувалися в офісі, які відкрили стрілянину з травматичної зброї". Після цього, як стверджують активісти, вони застосували "силу у відповідь" – каміння і петарди.

Вони також запевняють, що в мікроавтобусах, які вони розгромили, були паспорти громадян Придністров'я, яких, на їхню думку, привезли в місто для "розгойдування ситуації".

Крім того, активісти стверджують, що внаслідок стрілянини з офісу Добкіна постраждав молодий чоловік, якого згодом забрала "швидка".

Зазначимо, що на вулицю Скрипника приїжджали кілька пожежних машин, хоча ні диму, ні вогню не спостерігалося. Через деякий час машини поїхали, після чого біля офісу колишньої Партії регіонів був помічений дим.