Українська співачка і екс-солістка групи «Потап і Настя» NK, більш відома як Настя Каменських, успішно завойовує Латинську Америку. Вона записує пісні в США, мріє підкорити американського глядача і отримати Греммі.

Артистка веде свій мотиваційний марафон «Життя в стилі NK», в рамках якого ділиться з шанувальниками корисними порадами по саморозвитку і прийняття себе. Каменських займається спортом і закликає всіх дотримуватися її порад.

Настя активний користувач соцмереж, її сторінка налічує майже п’ять мільйонів підписників. Так, в Instagram опублікувала ролик, в якому постала в об’ємній сукні, волосся зібране у хвіст.

Шанувальники захоплюються красою своєї улюблениці, а дехто підозрює, що співачка вагітна.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Готовлю для вас нечто особенное 😌 ⠀ Недавно я пересматривала свои фото и видео в телефоне. Так много незабываемых и счастливых моментов 🏞🌅 Они вдохновили меня создать очень ностальгический клип! ⠀ Я давно мечтала выпустить песню о моих воспоминаниях и вот время пришло! ⠀ Получился такой тёплый и нежный видеоальбом воспоминаний. ⠀ Премьера уже 15 мая! Надеюсь, вам понравится♥️ ⠀ #NKвоспоминания #comingsoon

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Яка красівая❤️😍, Вав😍 Найгарніша, Сама самая💕💕, ти така любов, Ти просто лапочка, люблю Тебе як співачку і людину. Гордість нашої естради, Ти неймовірна 😻❤️😻, Точно вагітна, уже не приховати – відзначили шанувальники Насті Каменських.