Подивившись на помічниць українських депутатів, складається враження, що у політиків існує негласне правило приймати на роботу дівчат тільки з модельною зовнішністю. Не став винятком і Ігор Володимирович Гузь – нардеп і заступник голови комітету Верховної Ради України у закордонних справах. Редакція Корупція.Інфо дізналася, що за молоденька дівчинка часто з'являється поруч з депутатом.

Ігор Гузь народився в Луцьку і саме звідси почав свою політичну кар'єру. У 2002 році його обрали депутатом Луцької міської ради. У «великій» політиці виявився тільки в 2014 кандидатом від «Народного Фронту». За свою діяльність він нагороджений Премією Кабінету Міністрів України.

Але він відомий не стільки своєю політичною діяльністю, а своїм особистим життям. У 2016 році виник гучний скандал, дружина депутата Оксана подала на розлучення. Жінка розповідала, що планувала зробити це ще в 2014 році, але чоловік умовив залишитися. Причиною була зрада Ігоря з дівчиною, яка була молодша за нардепа на 10 років. Ім'я коханки політика тоді не називалося.

Багато хто приписував йому роман з молодою і симпатичною помічницею Ольгою Коритнєвою, але дівчина в минулому році вийшла заміж.

Як виявилося, тепер у депутата нова помічниця – Вікторія Климчук, і такий вибір змушує задуматися, за якими критеріями відбирає собі на роботу дівчат нардеп. Молодій красуні 25, вона родом з Луцька, закінчила філософський факультет Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Сказати, що вибір депутата здивував українців – нічого не сказати. Дівчина володіє модельною зовнішністю і більше підходить для роботи на подіумі у відомих дизайнерів. Багато українців приписали «велелюбному» депутату новий роман. Але, як з'ясувала наша редакція, дівчина вже заручена з хлопцем на ім'я Олег.

На своїй сторінці в фейсбук, Вікторія часто публікує фотографії зі своїх тренувань і хвалиться досягненнями.

«Багато хто з людей, які познайомились зі мною за останні 4 роки не знають, якою я була 6-7 років тому. І коли кажу «я була жирною», постійно бачу одну й ту ж саму посмішку, яку я б назвала «камон, мала, у всіх були підліткові щічки». Але я була важчою на 11 кг. і з моїм зростом це дуууже багато. Я ніколи не публікувала фото з тих часів, але нещодавно перебирала архіви і подумала, що час настав».

 

Популярне: "Зараз у прокурора буде с*кс!": Дружина виклала пікантне фото Порошенка в "червоних труселях"