Глава фракції Радикальної партії у Верховній Раді Олег Ляшко поділився деталями інциденту з томатним соком, яким його облила колишній боєць батальйону “Айдар”, громадянка Росії Юлія Толопило.

Відповідний запис з’явився на його сторінці в соцмережі Фейсбук, повідомляє Корупція. Інфо

“З Юлією я познайомився в серпні 2014 року, вона мені розповіла свою історію, і я пообіцяв їй звернутися до президента Петра Порошенка з проханням надати їй громадянство. Що відразу і зробив, направивши йому клопотання. Але президент надає наше громадянство російським олігархам Новинському і Григоришину, а не іноземним добровольцям, які захищають Україну. Тому наша фракція ініціювала прийняття закону про спрощений порядок набуття ними громадянства. Цей закон вступив у силу і діє. Крім того, в грудні 2014 року я з парламентської трибуни звернувся до Порошенка з вимогою надати громадянство Юлії Толопило та іншим добровольцям”, – написав він.

“На жаль, довірливу і щиру Юлію цинічно використали проти мене в організованій політиками провокації. Пропуск їй в парламент замовив тушка Сергій Мельничук, який став депутатом від Радикальної партії, а зараз служить владі в групі “Воля народу”. Хто тушці замовив зробити цю провокацію – думаю, скоро дізнаємося”, – продовжує нардеп.

Лідер Радикальної партії знову звернувся до Порошенка з вимогою надати громадянство іноземцям, які захищають Україну.

“А Юлі Толопило щиро бажаю успіхів і перемог. І звертаюся до всіх патріотів не брати участь в брудних провокаціях політиків”, – підсумував він.