На вулицях українських міст з'явилося безліч білбордів "Томос для України". На щитах зображені чинний президент Петро Порошенко і голова новоствореної ПЦУ Єпіфаній.

Відзначимо, що борди не поодинокі, а в великих кількостях – як в столиці, так і в регіонах.

Реклама виконана в уже у відомій стилістиці. Це напис з описом "перемоги" на червоно-коричневому тлі.

Нововведенням в даному випадку стало якраз зображення Порошенка – раніше в основному публікувалися тільки слогани. Наприклад, "помісна церква – запорука незалежності України. Петро Порошенко".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом


Очевидно, новий білборд – частина Томос-туру – вояжу Петра Порошенка по регіонах України з метою пропіарити отримання автокефалії ПЦУ.

Станом на сьогодні чинний президент не зареєструвався в ЦВК як кандидат в президенти України. Він багато разів, в тому числі в останній час, уникав відповіді, чи буде балотуватися на другий термін.

Відзначимо, що кандидат на головну посаду країни може офіційно починати піар-кампанію, в тому числі розміщувати білборди, тільки на наступний день після реєстрації в Центрвиборчкомі. До цього часу його політична реклама незаконна. Втім, більшість потенційних кандидатів, в тому числі Порошенко, знехтували цією рекомендацією ЦВК – застосувати будь-які санкції  не може.

Більш того – встановлюються білборди Порошенко не як політична реклама, а соціальна, тобто ні президент, ні Блок Петра Порошенко не витрачають на неї гроші. Як це реалізується на практиці пише "Страна".