Шоубіз
Подобається

“Тому у них і є шоу-бізнес. А у нас цього немає”: Оля Полякова зробила заяву з приводу виступаючих в країні-агресорі колег

14/03/2019     Автор: Ігор Нагорний
“Тому у них і є шоу-бізнес. А у нас цього немає”: Оля Полякова зробила заяву з приводу виступаючих в країні-агресорі колег

Популярна українська виконавиця Оля Полякова, яка розповіла про небезпечне захворювання в її колективі, заявила, що розуміє колег, які виступають на території РФ.

Про це вона розповіла в інтерв'ю "КП" в Україні ".

За словами співачки, в Україні шоу-бізнес "своєрідний": артисти не підтримують один одного і не ходять до колег на концерти.  А ось в Росії все навпаки.

"У наших сусідів, наприклад, прийнято дружити і підтримувати один одного, ходити на концерти. Саме тому у них і є шоу-бізнес. А у нас цього немає. Навіть коли передаєш запрошення, вони ігнорують. Це така провінційна риса наших артистів. Деяким  колегам здається, що ти відбираєш у них шматок хліба, хоча вони погано розуміють, що п'ять нещасних артистів, які є в Україні, це дуже мало на таку величезну країну. Будемо сподіватися, що вони будуть рости і прагнути спілкуватися один з одним ", –  поділилася зірка.

"Саме тому я розумію колег, які хочуть виїхати в Росію, тому що там артисти один одного підтримують. Там не тільки гроші, як люблять про це говорити. Там ще є визнання", – підкреслила вона.

Сама ж Полякова в країні-агресора не виступає, а навідується туди іноді відвідати маму.  "Не можу сказати, що не їжджу в Росію до мами. Я не їжджу туди з виступами, це моя принципова позиція, зайнята в кінці 2014 року, коли став зрозумілим масштаб того, що відбувається і не залишилося ілюзій. Мама, звичайно, частіше приїжджає в Україну,  ніж я їжджу до неї. Тут у неї діти, онуки. Мама взагалі живе на дві країни ", – зазначила Оля.