kira

Серед учасників виборчих перегонів були помічені качка-художник, титулована красуня і дуже багато Дарта Вейдера

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня 2015 року. В даний момент в Україні щосили йде виборча кампанія. Однак, серед в більшості своїй пересічних кандидатів є парочка, які привертають увагу.

Кандидат з яйцями
Знаменитий одеський художник "Качка Попекінскі" вирішив взяти участь у передвиборній гонці і битися за посаду мера Одеси. Передвиборчим слоганом птахи стали слова "Кандидат з яйцями".

"У якийсь момент інформаційний простір переповнилося вигаданими персонажами та іншими кандидатами. Так, з'явилася ідея взяти участь у виборах і качці", – зазначила дівчина.

За її словами, качка, як і багато інші кандидати нічого не робить, але при цьому і нічого не обіцяє.

"Качка регулярно проводить зустрічі з виборцями і дарує їм на вулицях міста сувеніри – свої пір'ячко", – розповіла нам Аніру Кінтевс.

Втім, офіційно кандидатом Качку Попенкінскі не зареєстрували.
 

Дарт Вейдер

10423754_966345733423681_2682090238694082351_n
Порахувати, скільки Дарта Вейдера балотується на місцевих виборах в Україні вже стає важко. Тільки в Одеській області на вибори йдуть 44 Дарта Вейдера.

А ще зоряний герой хоче стати мером Києва, Харкова, Миколаєва та Одеси. Одеситам кандидат обіцяє "доступне житло та відселити всіх тещ".

Путін, Хрущов і Кіров

vbqyemxh-va
Одесит Георгій Путін балотується в депутати Одеської обласної та міської рад. В Одесі Путін відомий своєю участю в акціях антиМайдан під час Революції Гідності.У міській виборчій комісії також повідомляють про реєстрацію однофамільця генерального секретаря – Артема Хрущова і революціонера – Володимира Кірова.
 

Чи не продажна шкіра

2015-09-28

Радикальна партія Ляшка висунула в територіальному виборчому окрузі №72 (місто Буча) на виборах депутатів Київської обласної ради 23-річну Кіру Геннадіївну Кучеренко.

На трасах Київської області з'явилися білборди, де радикальна кандидат зображена, в кращих традиціях партії, з вилами в руках, а текст на білборді стверджує, що "Кучеренко Кiра НЕ продажна Шкiра".

На своїй сторінці в соцмережі Кіра Геннадіївна називає себе киянкою, проте народилася вона в місті Лисичанськ Луганської області. Саме як уродженка Лисичанська вона брала участь у конкурсі "Перша леді Одеси – 2 013".

653342_main

В одному з інтерв'ю після конкурсу краси в Одесі Кіра розповіла журналістам, що ставати моделлю не хоче.

"Хоч я і вчуся в юракадемії, але після закінчення мені б не хотілося працювати в прокуратурі, суді. Кримінальні справи – це не для мене. Також не хотілося б стикатися лицем до лиця з корупцією, будь-які прояви цього я ненавиджу. Надалі хотіла б бачити себе співробітником якогось міжнародного відділу. Бажано із закордонними виїздами. Я дуже люблю подорожувати ", – розповіла журналістам Кіра.
 

Яна Ротова

Однак, Кіра Кучеренко не єдина красуня цієї виборчої кампанії. У депутати Херсонської облради від партії "Наш край" балотується ще одна володарка яскравої зовнішності – 33-річна Яна Ротова.

12115420_963483000364449_156491110446349644_n

З агітаційних плакатів Ротова обіцяє розвивати регіон.

З відкритих джерел відомо, що Ротова народилася в Кишиневі 13 січня 1982. У дитинстві вона з родиною переїхала до Херсона, де пішла в школу, а пізніше закінчила інститут. Має дві вищі освіти – економіст і юрист. З 2003 року займається в Херсоні підприємницькою діяльністю. Виховує 11-річну дочку.