maxresdefault

Ми сформували своєрідний антирейтинг, вирішивши пригадати найгучніші секс-скандали за участю українських політиків.

Пригоди Ляшко та Борі

Коли мова заходить про делікатних інтимні теми, то першим, хто приходить на розум – це, звичайно ж, Олег Ляшко. Це не політик, а суцільне втілення курйозів в реальність.

Але більше всього пересудів ходить навколо відео, яке було зняте ще у 1993 році. В кадрі – ще зовсім юний Ляшко розповідає під час допиту про своїх сексуальних зв'язках з якимсь Борей, який в замін на ласку політика обіцяв йому просування по службі.

У цьому ролику є всі – і драма, і трагедія, і визнання, як він "в рот брав"…

Після того, як запис потрапила в мережу, Ляшко зробив заяву, що відео – це плід монтажу, на якому його голос просто підробили. Чи це Так – ми не знаємо, але скандал вийшов гучний.

Янукович і його блондинка

Мова, звичайно, не про Любов Полєжай. У 2010 році про її існування мало хто здогадувався. Зате говорили про те, що молода блондинка без профільної освіти і розумного досвіду роботи – Альона Березовська, потрапила в президентський прес-пул не просто так…

Сама журналістка при цьому говорила, що з Януковичем вони просто друзі, а в найближчому оточенні екс-президента вона опинилася, тому що просто заповнила анкету на його сайті.

Смішно, правда?

Вперше про роман Березовської і Януковича заговорили польські ЗМІ. Вони ж відзначили, що пересічна журналістка явно живе не за коштами. Хоча сама Березовська ніколи і не приховувала, що робота в засобах масової інформації – не є основним джерелом доходу. А за які гроші вона безбідно живе, купує "Мерси", літає на елітні курорти, Березовська говорити відмовлялася.

– Те, де я заробляю гроші, або за які гроші я відпочиваю чи живу, ну, це не має ніякого відношення ні до кого, – цитує Березовську

Подейкують, що журналістка є дочкою політика і бізнесмена Юрія Бойка. Звідси, мовляв, і кошти на шикарне життя.

А що стосується Януковича, які б відносини не пов'язували екс-президента і журналістку, але після того, як режим Віктора Другого упав, Березовська вирішила переїхати до Москви.

 

У січні 2013 року в Інтернет потрапили фото оголених грудей жінки, дуже схожою на Ганну Герман. Таблоїди вибухнули статтями: Герман показала груди під час купання на Водохреще!

Ці знімки як і раніше популярні в мережі, хоча Герман і її прес-служба дали нескінченну кількість пояснень, що на фото не політик, а просто схожа на неї жінка.

Герман безліч разів пояснювала, що в ополонці взагалі не купається, так як їй здоров'я не дозволяє. Але кого це хвилює? Люди так хочуть побачити політика оголеною, що не проти прийняти чужі фото за знімки екс-радника Януковича.

 

Свобода Ханенків

Самий "свіжий" секс-скандал виник у серпні 2013 року. Тоді в мережу потрапили знімки 60-річного абсолютно голого свободівця Святослава Ханенка.

На камеру він позував в одному натільній хрестику. За припущенням ряду ЗМІ скандальний знімок був зроблений у кабінеті політика у Верховній Раді.

Ходили чутки, що фото не справжня, і після такого гучного скандалу ЗМІ очікували реакції від партії "Свобода" чи самого нардепа. Але політсила і її член вирішили відмовчатися і просто дочекалися, коли пристрасті навколо скандалу вщухли. Непогана тактика, до речі.

Аваков і геї

Варто було Арсену Авакову відновити активну політичну діяльність, як в мережі на нього стали виливати тонни бруду. І якщо безпідставні звинувачення можна було пропустити повз вуха, то відео-ролик, який наробив в Інтернеті галас, самому політику довелося прокоментувати.

У 2013 році невідомі виклали на Youtube інтерв'ю з якимось Максимом, який дивлячись осоловевшими очима в камеру, стверджував, що перебував в інтимному зв'язку з Арсеном Аваковим і його другом, економістом Олександром Кіршем.

Гей стверджував, що познайомився з Аваковим у 2010 році на сайті знайомств. За наступні послуги, які Максим надавав Кіршу на прохання Авакова, він, мовляв, отримував по 100 доларів за візит.

При цьому Аваков, коли скандал набрав обертів, офіційно заявив, що вся інформація в ролику брехлива і спрямована на його дискредитацію.

– Перш за все, вважаю за необхідне повідомити, що я не здивований появою на анонімних інтернет-ресурсах абсолютно брехливої інформації, яка, за задумом її авторів, повинна дискредитувати мене в очах громадськості. Це відверта провокація правлячого режиму, метою якої є не Арсен Аваков, а вся українська опозиція, – цитує міністра МВС