Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк в Facebook, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Покажи мені, де він похований”: Маршрутник жорстоко образив родину бійця АТО. Україна повинна знати своїх “героїв” в обличчя

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк заявив про затримання співробітниками СБУ на хабарі в 70 тис. доларів заступника голови одного з департаментів ПАТ "Укрзалізниця" Вахтанга Джакелі."Кілька годин тому оперативники СБУ затримали на гарячому першого заступника начальника департаменту аудиту та контролю ВАТ "Українська залізниця" Джакелі Вахтанга при отриманні першої частини неправомірної вигоди у розмірі 70 тис. доларів за вирішення питання про призначення на одну з керівних посад у ПАТ "Українська залізниця", – заявив Лавренюк.

За його словами, за вирішення питання чиновник планував отримати неправомірну вигоду в розмірі 300 тис. доларів.

"Про необхідність негайного його звільнення з лав ПАТ "УЗ" міністр інфраструктури Володимир Омелян неодноразово наполягав, а сьогодні ми всі побачили результати його роботи", – резюмував Лавренюк.

Як повідомлялося, 5 вересня Генеральна прокуратура спільно з СБУ проводили обшуки в підрозділах ПАТ "Укрзалізниця" з метою документування злочинної діяльності, пов'язаної з розкраданням коштів, призначених для забезпечення належних умов перевезення пасажирів.