Кримінал
Подобається

Топ-чиновника “Укрзалізниці” спіймали на захмарному хабарі. Це просто схема століття, не впадіть зі стільця

13/09/2017
Топ-чиновника “Укрзалізниці” спіймали на захмарному хабарі. Це просто схема століття, не впадіть зі стільця

Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк в Facebook, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Покажи мені, де він похований”: Маршрутник жорстоко образив родину бійця АТО. Україна повинна знати своїх “героїв” в обличчя

Заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк заявив про затримання співробітниками СБУ на хабарі в 70 тис. доларів заступника голови одного з департаментів ПАТ "Укрзалізниця" Вахтанга Джакелі.

"Кілька годин тому оперативники СБУ затримали на гарячому першого заступника начальника департаменту аудиту та контролю ВАТ "Українська залізниця" Джакелі Вахтанга при отриманні першої частини неправомірної вигоди у розмірі 70 тис. доларів за вирішення питання про призначення на одну з керівних посад у ПАТ "Українська залізниця", – заявив Лавренюк.

За його словами, за вирішення питання чиновник планував отримати неправомірну вигоду в розмірі 300 тис. доларів.

"Про необхідність негайного його звільнення з лав ПАТ "УЗ" міністр інфраструктури Володимир Омелян неодноразово наполягав, а сьогодні ми всі побачили результати його роботи", – резюмував Лавренюк.

Як повідомлялося, 5 вересня Генеральна прокуратура спільно з СБУ проводили обшуки в підрозділах ПАТ "Укрзалізниця" з метою документування злочинної діяльності, пов'язаної з розкраданням коштів, призначених для забезпечення належних умов перевезення пасажирів.Коментарі

X

Підпишіться на нашу розсилку новин