Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко продав 5-кімнатну квартиру в будівельному комплексі "Альпійське містечко" екс-регіоналу Олександру Риженкову, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Нам пох*й, ми “труповозка”: Як працівники “медичної” допомоги на зупинку без виклику реагували

Згідно виписки з держреєстру прав на нерухоме майно, 25 серпня цього року Риженков купив 5-кімнатну квартиру загальною площею 367,2 кв.м., яка знаходиться за адресою м.Київ, вул. Протасов Яр 8, кв 72. За цією адресою в Києві розташований житловий комплекс "Альпійське містечко".

У декларації Ляшко за 2016 вказані дві квартири в Києві, одна з яких площею 367,2 кв.м. Право власності на неї він отримав в 2010 році.

На сайті комплексу вказується, що ціни на 5-кімнатні квартири становлять від 9,5 млн грн до 14,17 млн ​​грн.

Як відомо, Ляшко задекларував 15,9 гривень від продажу майна. Відповідні зміни нардеп вніс до своєї декларації 9 жовтня.

Пізніше Ляшко підтвердив, що продав свою квартиру за 15,9 гривень екс-регіоналу, Олександру Риженкову.

Олександр Риженков колишній депутат Верховної Ради від "Партії регіонів" і батько Юрія Риженкова, генеральний директор ТОВ "Метінвест Холдинг". Ляшко в 2007-2012 рр. Був народним депутатом VI скликання від БЮТ (№29 у списку).

Також він був заступником голови комітету ВР з питань бюджету, головою тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування можливих фактів порушення законодавства в сфері майнових, земельних, фінансових та інших відносин міським головою Харкова Михайлом Добкіним і секретарем Харківської міськради Геннадієм Кернесом.

Як повідомляла "Страна", кожен місяць Олег Ляшко отримує по 270 тисяч від міцного донецького господарника.