Міністерство соціальної політики України має намір посилити підтримку соціально незахищених верств населення, ввівши житлові субсидії на оплату внесків встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку (лічильників).

Про це повідомляється в наказі № 604 Мінсоцполітики від 2 лютого 2018, опублікованій у відкритому доступі.

Також в рамках проекту будуть розширені субсидії для споживачів комунальних послуг у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами, також на купівлю газу і твердого та рідкого пічного побутового палива.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Програма субсидій затверджена проектом наказу "Про внесення змін до форми Заяви про призначення житлової субсидії та декларації про доходи та витрати осіб, які звернулися за призначенням субсидії", який поданий на розгляд уряду.

Раніше ми писали, що для одержувачів субсидій з'явилися хороші новини. Так, у разі, якщо субсидії на комунальні послуги нараховано, але в листопаді платіжка за опалення або газ прийшла без її обліку, допомога все одно нарахують.

Також відомо, що її розмір і наявність можна перевірити в реєстрі субсидиантов.

На сайті teplo.gov.ua з'явилася інформація, що якщо субсидію раптом не нарахували, то українцям доведеться заплатити обов'язковий платіж, який був розрахований за ЖКП у вересні 2018 року.