У Києві 4 березня відбувся концерт на честь "свята весни", після якого від імені партії чинного президента Порошенка людям роздавали торти Roshen.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив киянин Михайло Ковальчук.

Він виклав ролик, на якому видно, як людям за списками видають торти Roshen. Подія розгортається на вулиці Заслонова, 18 – в палаці культури "Дарниця". Автор відео зазначає, що роздавати торти варто було б після виборів – а так все очевидно, що це прямий підкуп виборців.

При цьому на відео зафіксовано запрошення на цей захід з таким текстом: "Будемо раді бачити вас на концерті з нагоди свята весни 4 березня 2019 року, початок об 11:00. Місто Київ, вулиця Заслонова, будинок 18, Палац культури" Дарниця " ". При цьому підписано воно чотирма іменами: Олександр Супруненко, Віталій Павлик, Юлія Ярмоленко, Юрій Сулига.Олександр Супруненко – депутат Верховної Ради, а Віталій Павлик, Юлія Ярмоленко, Юрій Сулига – депутати Київради від БПП.

Користувачі соцмережі зазначають, що такий підкуп виборців для Порошенка набагато вигідніший інших схем – виплати матеріальної допомоги, монетизація субсидій і т.д. – адже собівартість одного торта на підприємстві – всього близько 40 гривень.

На жаль, дане відео було видалене з публічного доступу, але залишився скрін.