Президент Росії Володимир Путін на полях саміту G20 в японській Осаці провів спільну вечерю з іншими світовими лідерами, проте алкоголь пив тільки привезений із собою.

Підтверджуюче відео з'явилося в Twitter журналіста кремлівського пулу Дмитра Смирнова. (Щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

"Прекрасний тост": Путін, Меркель і Трамп піднімають келихи на вечері", – підписав Смирнов.

Користувачі в коментарях звернули увагу на те, що присутні глави держав пили різні напої. Так, Трамп підняв келих із червоним вином, а ось Путін спочатку взяв термос, але випив з чарки, яка стояла поруч.

"Путін у келих наливав зі своєї особистої фляжки? Є інфа чи ні?", "Якби бразильський кокс все таки доїхав, то атмосфера була б більш розряджена", "Путін чай адже п'є, правильно побачила? Чи саке?", "Тост однією склянкою, випив з іншої. Параноїк", – написали в коментарях.

Незабаром прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що в термосі нібито був чай, який Путін завжди носить із собою. Примітно, що з цією ж чашкою Путіна часто помічають на публічних заходах.

Раніше Путін прийшов на "Пряму лінію" зі своєю чашкою. Незабаром прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що в термосі нібито був чай, який Путін завжди носить з собою. Примітно, що цієї ж кухлем Путіна часто помічають на публічних заходах.У мережі припустили, що російський лідер панічно боїться отруєння.