Білоруські хакери оголосили про “тотальної атаки” на режим нелегітимного президента Білорусі Олександра Лукашенка. За попередніми даними, тотальна атака проходитиме з 24 по 30 вересня 2020 року.

Таку заяву було опубліковано в Telegram-каналі “Кібер-партизани”. Відзначається, що попередження не були опубліковані спеціально, “щоб не зірвати план”.

Окрім того, вони повідомили, що у жовтні проходитиме набір нових кіберпартизанів.

“Ніхто не залишиться без уваги. А узурпатор невдовзі заплатить”, — сказано в повідомленні кіберзлочинців.

false

Як писав OBOZREVATEL, раніше білоруські хакери пригрозили зупинити роботу критично важливих для держави серверів. Вони заявили, що Лукашенко “буде дуже боляче”.

Не можна не згадати про те, що нещодавно хакери вже організовували ідентичні атаки на державні сайти. Зокрема, на сайті МВС Білорусі з’явилася інформація про розшук президента країни Олександра Лукашенко і міністра внутрішніх справ Юрія Караєва. Їх звинувачували в “військових злочинах проти білоруського народу”. А главу Республіки також звинуватили в “узурпації влади”.

Також 27 вересня в Білорусі планується масштабний марш проти влади, а всі попередні дні в країні буде проходити страйк.

З 9 серпня в країні проходять несанкціоновані акції протесту проти фальсифікацій результатів.

Нагадаємо, що про невизнання Лукашенка легітимним президентом чи сумнів у його легітимності заявили низка інших країн Європи, Євросоюз, США та Канада. Увечері 23 вересня глава українського МЗС Дмитро Кулеба приєднався до колег з блоку ЄС, наголосивши, що “інавгурація” Лукашенка не означає його визнання легітимним президентом.