Вчора, 9 липня, президент України Володимир Зеленський провів масштабну кадрову ротацію на місцях. Глава держави звільнив з посад 70 голів райадміністрацій у восьми областях України. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Розпорядженнями від 9 липня №76-№146 Зеленський звільнив 10 голів районних державних адміністрацій у Вінницькій області, 8 – у Волинській, 3 – в Донецькій, 1 – в Дніпропетровській області, 2 – у Житомирській області, 3 – у Закарпатській, 10 – в Кіровоградській області та 5 – у Львівській. Причина звільнень – закінчення терміну повноважень президента України.

У Київській області з посади звільнені голови Голосіївського, Святошинського, Солом'янського районів.

У Вінницькій області з посад звільнені голови Гайсинського, Жмеринського, Літинського, Могилів-Подільського, Мурованокуриловецького, Теплицького, Тростянецького, Шаргородського, Ямпільського районів.

У Волинській області звільнено глави Володимир-Волинського, Горохівського, Ківерцівського, Ковельського, Ратнівського, Старовижівського, Турійського, Шацького районів.

У Донецькій області з посад глав районних держадміністрацій звільнені глави Бахмутського, Волноваського, Мангушський районів.

У Дніпропетровській області з посади звільнений голова районної держадміністрації Новомосковського району.

У Житомирській області з посади голови районної держадміністрації звільнені голови Бердичівського, Черняховського районів.

У Закарпатській області з посад глав районних держадміністрацій звільнені голови Виноградівського, Тячівського, Хустського, Гайворонського районів.

У Кіровоградській області з посад глав районних держадміністрацій звільнені голови Гайворонського, Знамянкаславянского, Маловисківського, Новгородківського, Новомиргородського, Олександрівського, Онуфріївського, Петрівського, Світловодського, Устинівського районів.

У Львівській області з посад глав районних держадміністрацій звільнені голови Дрогобицького, Жовківського, Кам'янка-Бузького, Пустомитівського, Турківського районів.

У Луганській області з посад глав районних держадміністрацій звільнені голови Біловодського, Новопсковського, Попаснянського, Сватівського, Старобільського районів.

В Одеській області з посади голови районної держадміністрації звільнений глава Болградського району.

У Полтавській області з посад глав районних держадміністрацій звільнені голови Великобагачанського, Кобеляцького районів.

У Рівненській області з посад глав районних держадміністрацій звільнені голови Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського районів.

У Сумській області з посад глав районних держадміністрацій звільнені голови Великописарівського, Глухівського, Краснопільського, Охтирського, Сумського районів.

У Тернопільській області з посад глав районних держадміністрацій звільнені голови Борщівського, Зборівського, Теребовлянського, Тернопільського районів.

У Хмельницькій області з посади звільнений голова районної держадміністрації Волочиського районів.

У Черкаській області з посад глав районних держадміністрацій звільнені голови Кам'янської, Монастирищенського, Чигиринського, Чорнобаївського, Шполянського районів.