Новий генеральний прокурор України Ірина Венедиктова прийняла перші кадрові рішення. Звільнено начальника департаменту ОГП, накази стосовно інших- на підписі. Про це повідомили “Подробности”, з посиланням на свої джерела в Офісі.

Так, один з перших наказів про звільнення підписаний, і стосується він керівника Департаменту процесуального керівництва з особливо важливих кримінальних справ Олександра Білоуса.

На підписі знаходиться проект наказу про звільнення підлеглого Білоуса – Івана Ковальова. Він погоджував підозри особам “на прохання” окремих народних депутатів від ОПЗЖ. Йдеться, зокрема, і про підозру директору “ФФУ Продакшн” Андрію Бондаренку.

Вручити її, правда, згідно з інформацією журналіста Андріюка, скомпроментований прокурор, так і не встиг.

Також, в ОГП готуються звільнити керівника кадрового департаменту Тараса Дунаса, і відразу декількох членів кадрової комісії з атестації прокурорів.

Нагадаємо, сьогодні Ірина Венедиктова провела нараду з керівниками САП і НАБУ. На порядку денному були питання корупційних розслідувань і кримінальних проваджень, які одночасно розслідують кілька правоохоронних органів, дублюючи роботу один одного. Також Венедиктова зустрілася і з міністром МВС Арсеном Аваковим.