100

Реальна боротьба за посаду міського голови Львова ще не відбулася. Запекла боротьба буде ближче до виборів. Буде боротьба компроматів, чорний піар. Той, хто сьогодні опанує Львів, той може реально претендувати на посаду Президента України. Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на dailylviv.com.

Про це сьогодні, 31 серпня, під час прес-конференції на тему: «Електоральні настрої Львівщини станом на серпень 2015 року, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив президент українського фонду «Громадська думка» Володимир Подгорнов.

На вибір міського голови більше впливатиме думка львів’ян, яка формується під впливом друзів, родичів та знайомих, думки, що сформуються від особистих зустрічей з кандидатом і інформація, отримана зі ЗМІ.

– Минулих виборів я казав, що вибори міського голови відбуваються за рахунок його опонентів. І вони оплатили його перемогу, зробивши таку агітацію, яку треба йому. На сьогодні, на жаль, ця схема знову нав’язується. Все, що відбувається, працює тільки на користь діючого міського голови, – каже політолог.

Він відразу дає поради, як його перемогти. 

– Для цього потрібно об’єднати зусилля всіх партій і всіх тих, хто його не підтримує. Для цього потрібно вийти з конкретною програмою: де ви візьмете гроші, що ви будете робити, реставрація центру міста, комунікацій, інше. Та людина, яка буде балотуватися, мусить мати прямі хороші відносини з банком реконструкції та розвитку, – каже Володимир Подгорнов.

За його словами, у нас є такі люди, але наразі чомусь кандидати видають тільки рекламну продукцію та неконкретні гасла.  

– Немає чітких планів, що ми будемо робити в кризових ситуаціях у Львові. А зима буде важкою. І потрібно бути готовим до цього всього. І потрібно мати якісь напрацювання – як ми будемо діяти в кризових явищах. А такого відчуття, що є така людина, яка усвідомлює все це, – поки що нема, – каже він.

За його словами, якщо такої людини і не знайдеться, то тоді переможе діючий міський голова.  

– Якщо не в першому турі, то гарантовано він переможе в другому, – вважає Володимир Подгорнов.