Генпрокурор України Юрій Луценко разом зі своєю сім'єю був помічений в аеропорту Риму під час реєстрації на рейс, на якому вони поверталися в Україну цієї ночі.

На знімках, які "Страні" надіслали читачі, зображені Юрій Луценко, його дружина – народний депутат Ірина, а також молодший син Віталій. Фотографії були зроблені ввечері 3 березня в міжнародному аеропорту Фьюмічіно імені Леонардо да Вінчі під час проходження реєстрації.

Борт з подружжям Луценків на борту приземлився в Києві близько 01 ночі 4 травня.

Не оминула стороною ця подія і соцмережі, які активно обговорюють опубліковані фотографії, залишаючи колючі коментарі з приводу того, що відбувається на них і, особливо, зовнішнього вигляду Ірини Луценко.

Так, блогер Сергій Наумович помітив комічність ситуації, уявивши, що сім'я генпрокурора стоїть у черзі до приймальної команди новообраного президента України Володимира Зеленського.

"Стоїмо в черзі до приймальної офісу Зе-команди", – написав він під знімком.

Інші ж відзначили стиль одягу дружини Юрія Луценка – депутата Ірини, яка для подорожі на літаку вибрала шкіряну куртку і чорний капелюх, доповнивши образ брюками в білу смужку і кросівками з білими аксесуарами.

"Капелюх і куртец – норм", – написала в Facebook журналіст Олена Яхно, коментуючи екстравагантний образ нардепа.

Інші були не так прихильні до вибору гардеробу і зовнішності Ірини, яка, до слова, була зображена на фото без макіяжу.

"Той випадок, коли мітла зламалася!)", – написав журналіст Володимир Тимофійчук.

"Люди третього тисячоліття. Сцуко, вночі насняться-сокирою не відмахатися", – написала адвокат і блогер Тетяна Монтян, опублікувавши збільшений знімок подружжя Луценків.

Пости викликали бурхливу реакцію в коментарях. Так, деякі користувачі порівняли образ Ірини в капелюсі з Фредді Крюгером, а хтось навіть з Шапокляк.