Британський туроператор Thomas Cook евакуював близько 300 туристів з п'ятизіркового готелю Steigenberger Aqua Magic Hotel в єгипетському місті Хургада. Це сталося після загадкової смерті подружжя Джона і Сьюзен Купер. 69-річний Джон помер прямо в своєму номері. Його 63-річна дружина була госпіталізована і померла через кілька годин у лікарні. Відзначається, що покійна Сьюзен працювала у філії Thomas Cook в англійському містечку Бернлі.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

Причина смерті пари досі невідома. Дочка подружжя Келлі Ормерод, також відпочивала в готелі, каже, що вважає загибель батьків підозрілою. За її словами, ввечері вони лягли спати в чудовому настрої і чудово себе почували. А коли Келлі зайшла в їх номер вранці, її батькові й матері було погано. Вона думає, що причиною їх смерті міг стати несправний кондиціонер. Як версії передбачалося також отруєння їжею (багато хто були незадоволені якістю подається їжі) або чадним газом.

У номері готелю, як повідомили місцеві слідчі, ніяких шкідливих випарів зафіксовано не було. І все обладнання працює, як належить.

Єгипетська влада стверджують, що обидві смерті настали в результаті «природних причин» і «не пов'язані з криміналом». Нібито Сьюзен «померла від горя», не зумівши перенести шок, викликаний раптовою смертю переніс серцевий напад чоловіка.

При цьому, як повідомляє Daily Mail, ще майже 100 постояльців готелю поскаржилися на нездужання – болі в животі, блювоту і понос..

\