Британський туроператор Thomas Cook евакуював близько 300 туристів з п'ятизіркового готелю Steigenberger Aqua Magic Hotel в єгипетському місті Хургада. Це сталося після загадкової смерті подружжя Джона і Сьюзен Купер. 69-річний Джон помер прямо в своєму номері. Його 63-річна дружина була госпіталізована і померла через кілька годин у лікарні. Відзначається, що покійна Сьюзен працювала у філії Thomas Cook в англійському містечку Бернлі.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

Причина смерті пари досі невідома. Дочка подружжя Келлі Ормерод, також відпочивала в готелі, каже, що вважає загибель батьків підозрілою. За її словами, ввечері вони лягли спати в чудовому настрої і чудово себе почували. А коли Келлі зайшла в їх номер вранці, її батькові й матері було погано. Вона думає, що причиною їх смерті міг стати несправний кондиціонер. Як версії передбачалося також отруєння їжею (багато хто були незадоволені якістю подається їжі) або чадним газом.У номері готелю, як повідомили місцеві слідчі, ніяких шкідливих випарів зафіксовано не було. І все обладнання працює, як належить.

Єгипетська влада стверджують, що обидві смерті настали в результаті «природних причин» і «не пов'язані з криміналом». Нібито Сьюзен «померла від горя», не зумівши перенести шок, викликаний раптовою смертю переніс серцевий напад чоловіка.

При цьому, як повідомляє Daily Mail, ще майже 100 постояльців готелю поскаржилися на нездужання – болі в животі, блювоту і понос..

\