На Закарпатті за минулі вихідні втопилося четверо людей. Двоє загинули на воді у Хустському районі, і ще два молодих хлопця – на території Мукачівського.

"Так перше повідомлення про утоплення людини надійшло з с. Клиновець Мукачівського району о 21:30 10 серпня. Там у місцевому озері втопився чоловік", – повідомили у ДСНС.

Вже наступного дня тривожне повідомлення надійшло з с. Липча Хустського району. Під час купання в р. Ріка втопилися двоє місцевих жителів віком 26 та 19 років.

В той же день, близько дев'ятої вечора, трагедія сталася і водоймі с. Павшино Мукачівського району. Там при невідомих обставинах втопився 22-річний місцевий житель. Ранком 12 серпня тіло чоловіка знайшли і підняли на берег.

Обставини загибелі людей з'ясовують правоохоронні органи.

Станом на 13 серпня на території Закарпатської області вже втопилися 37 людей.

Всього з початку року на водоймах країни вже загинуло 874 людини, з яких 88 дітей. При цьому вдалося врятувати 593-х осіб і 110 дітей.

Раніше в Міністерстві охорони здоров'я опублікували поради і правила безпечного літнього відпочинку біля води, зокрема, нагадали про необхідність купатися тільки в спеціально відведених місцях і не стрибати в воду, якщо не відома глибина і стан дна.