В одній з українських шкіл розгорівся скандал, в якому відзначився викладач з садистськими нахилами.

Про це повідомив начальник територіального управління юстиції в Херсонській області Костянтин Хутковський.

За словами матері, її син після уроків знаходився в школі. У той же час, поряд з ним почали штовхатися кілька інших учнів. Її син відкривав пляшку з водою, його штовхнули і він випадково розллив воду на одного з хлопців. В цей час до хлопця підійшов учитель фізкультури і голосно запитав навіщо він облив водою. Не дочекавшись пояснень, учитель вдарив підлітка по потилиці і зі словами «А тепер і тебе намочимо» потягнув дитину в туалет.

У вбиральні учитель фізкультури намагався вмочити хлопчика в унітаз, дитина спирався. Після декількох спроб вчитель вдарив його кулаком в живіт.

Пізніше журналістам стало відомо, зі слів матері, що дитині 11 років, і він помилково взяв пляшку іншого хлопчика з 5 класу. Почалася бійка, в ході якої вода вилилася.

Після з'ясування і її син і 5-класник претензій один до одного не мають. Інцидент з учителем бачили і інші школярі, який були готові всі розповісти, але керівництво школи запевнило, що хлопчик все придумав, а вчитель просто зробив йому зауваження на підвищеному тоні. Сам викладач не виходить на контакт з батьками, а дитині тим часом після інциденту відвезли в лікарню, де поставили діагноз «міжреберна невралгія».