Кілька кілограмів бетону впали на голову першокласнику в їдальні однієї з шкіл на Київщині. Від стіни відірвалася керамічна плитка, яку поклали всього два роки тому.

Шестирічний Ярослав разом з однокласниками повертався до класу після обіду. Дітей в приміщенні було багато, хлопця майже притиснули до стіни. Саме тоді на голову хлопчику впала керамічна плитка зі шматком бетону.

Про інцидент матері розповіли по телефону. "Я заступник директора, вам потрібно приїхати в школу, тому що з вашим сином трапилася біда. Я запитала, яка біда? Вона каже, що це не телефонна розмова", – розповідає жінка.

Жінка приїхала в школу, коли хлопець лежав у швидкій. "Ні директора, ні заступника поруч не було, тільки працівники швидкої допомоги. Він втрачав свідомість, вже коли ми їхали в швидкій", – розповідає вона.

До лікарні Ярослава доставили за 40 хвилин після травми. Його діагноз – больовий шок, струс мозку, закрита черепно-мозкова травма. На рану розміром 15 см наклали 22 шви.

Батьки хлопчика хочуть, щоб винні були покарані. За словами матері школяра, тиждень тому батьківський комітет звертав увагу директора на те, що плитка в аварійному стані, але вона не відреагувала. Розповідає, що після інциденту плитку зняли заради безпеки дітей. Зразки розчину, на якому вона трималася, забрали на експертизу.