В Індустріальному районі Дніпра з вікна третього поверху однієї зі шкіл випав першокласник. Про це повідомили в прес-службі місцевої поліції.

Інцидент стався 18 вересня. Слідчі встановили, що хлопчик залишився один в закритому класі: вчителька групи продовженого дня не помітила відсутність дитини, коли пішла вкладати школярів спати в кімнаті для денного відпочинку. На даний момент хлопчик знаходиться в одній з лікарень міста.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України. Примітно, що службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки, тягне за собою відповідальність терміном від 2 до 5 років.

Нагадаємо, нещодавно у Волинській області сьогодні зранку під час уроку фізкультури у школі села П’ятидні Володимир-Волинського району померла першокласниця, 2012 року народження.

На місце була відправлена устилузька бригада лікарів. Оперативно приїхавши на місце, медики покликали ще одну бригаду на допомогу з міста Володимир-Волинського. Зі слів мами, дитина була здорова. Вона вранці поснідала і пішла до школи