Українські медики не змогли врятувати життя гості із Західної Африки.

Трагедія сталася 21 січня. Днем раніше громадянку Сьєрра-Леоне знайшли без свідомості на залізничному вокзалі Тернополя. Подробиці події повідомляє прес-служба регіонального управління Нацполіціі.

Перехожі помітили поганий стан дівчини і викликали швидку допомогу. Лікарі помістили 25-річну пацієнтку в відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої медичної допомоги. Близько 2.30 іноземка пішла з життя. Відразу після цього медики повідомили про смерть людини правоохоронцям.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Відзначається, що слідів насільніцькоі смерті на тілі дівчини не виявлено. У той же час, лікарі діагностували у дівчини мала серйозні проблеми зі здоров’ям. У неї виявили ряд хронічних захворювань.

Співробітники поліції з’ясували, що іноземка вчилася в одному з вузів Тернополя. На території України покійна проживала на законних підставах.
 
Тіло іноземної студентки направили на проведення розтину, яке має встановити детальну причину смерті іноземки. Відомості по даному факту внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.