У мережі з’явилися перші фото і відео рятувальної операції в Чорному морі поблизу Туреччини

Нагадаємо, що там затонуло судно “Волга-Балт” з українцями і азербайджанцями на борту.

Якщо вірити заяві берегової охорони, був отриманий сигнал лиха щодо “можливого затоплення” корабля.

Рятувальна операція проводилася на літаку, двох вертольотах і двох човнах. Ще одне повітряне судно ВПС Туреччини прибуло на місце катастрофи в якості резервного.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Фотографії саме цієї рятувальної операції з’явилися в інтернеті не так давно. Видно, що турецькі рятувальники роблять все можливе для того, щоб спаси якомога більшу кількість людей. Рятувальниками використовується велика кількість техніки.

Нагадаємо, що в Чорному морі затонуло судно, на якому знаходилися громадяни України.

У Чорному морі біля берегів Туреччини затонуло вантажне судно «Волга-Балт», що йшло під панамським прапором. Про це повідомила адміністрація турецької провінції Самсун.

«Волга-Балт» подала сигнал лиха біля восьмої години ранку за місцевим часом (збігається з московським). У момент аварії судно знаходилося в 130 кілометрах від порту Самсун. На місце події прибули рятувальні вертольоти і катери.

За даними турецького агентства Anadolu, на борту судна були 13 членів екіпажу: дев’ять громадян України, двоє громадян Азербайджану і двоє росіян. Врятовано сімох людей, решта загинули, заявив губернатор провінції Самсун Осман Каймак. Громадянство загиблих на судні поки не уточнюється.