Один з чоловіків, який напав в Мінську на загиблого в підсумку Романа Бондаренка, схожий на боксера, пов’язаного зі старшим сином самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка Віктора і високопоставленими чиновниками.

Увечері 11 листопада люди в масках зрізали стрічки і зафарбували мурал у дворі «Площі Змін» в Мінську. Романа Бондаренка, який намагався дізнатися, що відбувається, невідомий побив і потім люди в масках відтягли його в машину. На наступний день Роман загинув у лікарні.

Серед групи людей в масках були помічені кілька людей, які 18 жовтня орудували в одному з мінських житлових комплексів. Тоді серед них очевидці помітили чоловіка, дуже схожого на нинішнього главу Федерації хокею Білорусі Дмитра Баскова.

11 листопада поруч з ним був чоловік у сірому спортивному костюмі та в утепленій куртці-жилетці. Спортсмен, на якого він схожий, щільно контактує з Басковим в спортивному житті і не тільки.

«Ця людина в сірому спортивному костюмі і безрукавці дуже схожа на чемпіона світу з тайського боксу та кікбоксингу Дмитра Шакуту», – зазначає видання.

Люди, які знають Шакуту з єдиноборств, кажуть, що чоловік на відео схожий на нього голосом, очі над маскою і та частина обличчя, яку вона не приховує, дуже схожі на обличчя боксера. Журналісти вивчили наявну інформацію і встановили, що у Шакути є така ж толстовка з емблемою на рукаві і спортивні штани.

На одному з фото на спортсмені був фірмовий костюм його бійцівського клубу Shock Team. Близькі до світу єдиноборств люди стверджують, що це лімітована колекція і доступно всього кілька примірників.

На відео з місця побиття Романа Бондаренка видно, що чоловік у спортивному одязі був в таких же чорних шкіряних кросівках на білій підошві, які носить Шакута в поєднанні з тими ж спортивними штанами.

Шакута є керівником власного бійцівського клубу Shock Team. Працює інструктором зі спецпідготовки білоруського спецназу у військовій частині 3214. Він також бере участь у провладних автопробігах.

Крім того, спортсмен є членом байкерського клубу Iron Birds Chapter, в який входять, крім інших, Віктор Лукашенко, Ігор Шуневич, начальник УДАІ МВС Дмитро Корзюк і син колишнього російського генпрокурора Артем Чайка.

TUT.BY не вдалося отримати коментар Дмитра Шакути, так як спортсмен не відповідає на дзвінки. Спортивне видання Tribuna.com додзвонилося до Дмитра, журналісти запитали, чи був він увечері 11 листопада в районі «Площі Змін» разом з Басковим, на що боксер відповів: «Чого? Коментарі якісь щось давати? Статтю писати (будете)? » і відключився.