В американському штаті Меріленд знайдено тіло потонулої внучки Роберта Кеннеді – 40-річної Мейв Кеннеді-Таунсенд-Маккін. Пошуки тіла її восьмирічного сина Гідеона все ще ведуться.

Мати і дитина потонули 2 квітня. Вони грали в футбол біля будинку матері Мейв і забралися в каное, намагаючись дістати м’яч, який впав у воду – після чого їх віднесло вітром на відкриті води Чесапікської затоки.

Як повідомляє видання People, тіло жінки було виявлено більш, ніж за три кілометри від будинку – на глибині майже вісім метрів.

Мейв, у якої залишилося ще двоє дітей семи і двох з половиною років, доводилася внучкою вбитому сенатору США Роберту Кеннеді і внучатою племінницею вбитому президенту США Джону Кеннеді. Її мати Кетлін Кеннеді-Таунсенд займала пост віце-губернатора штату Меріленд з 1995 по 2003 рік.

120 представників клану Кеннеді провели по відеозв’язку в Zoom поминальну службу, в якій взяли участь кузен Мейв – член Палати представників Джо Кеннеді III, колишня дружина і мати дітей Арнольда Шварценеггера Марія Шрайвер (племінниця Джона Кеннеді), губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо (який був одружений на Керрі Кеннеді – дочки Роберта Кеннеді, від якої у нього є троє дітей) і багато інших відомих і впливових людей.