Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом обговорить вирішення питання "Північного потоку-2".

За словами Зеленського, Трамп єдиний політик, який допоможе вирішити питання будівництва "Північного потоку-2" на користь України.

"Це питання (будівництва" Північного потоку-2 "- ред.) вирішено вже давно, дуже давно, як і повернення Росії в ПАРЄ. Нас ніхто не питає. Пані Меркель, пан Макрона, я думаю, що не впливатимуть на продовження будівництва "Північного потоку-2", оскільки на них впливає дуже сильно їхній місцевий бізнес, тому вони нічого зробити з цим (питанням – ред.) не зможуть. І єдине рішення цього питання – у мене буде зустріч в Сполучених Штатах з президентом Америки ( Дональдом Трампом – ред.). Це єдина людина, яка, я впевнений, вирішить питання в сторону України ", – заявив президент Зеленський.

Нагадаємо, раніше Конгрес Сполучених Штатів Америки схвалив закон про введення санкцій проти компаній, пов'язаних з будівництвом російського трубопроводу "Північний потік-2".