Обраний президентом США Дональд Трамп запропонував посаду радника з національної безпеки генерал-лейтенанту армії США у відставці Майклу Флінну

На питання, чи прийме Флінн пропозицію Трампа, співрозмовник відповів: "Коли президент Сполучених Штатів просить вас служити, є тільки одна відповідь", передає Корупція.Інфо

57-річний генерал Флінн був одним з головних радників та високопоставленим представником мільярдера під час його президентської кампанії. Він представляв кандидата на мітингах та виступав у якості головного прихильника дописів Трампа на Твітері.

Призначення на цю посаду не вимагає процедури затвердження Сенату, що особливо зручно для обраного президента, оскільки Флінн має "довгу історію спірних зауважень та був звільнений з посади директора Агентства військової розвідки в 2014 році адміністрації Барака Обами". У Пентагоні стверджують, що генерала "попросили" достроково залишити посаду через його "суперечливий стиль управління".

Як пише видання The Washington Post Флінн буде нести відповідальність за допомогу президенту, який не має досвіду у національній безпеці, розбиратися у складних глобальних проблемах. Серед них незавершена кампанія проти Ісламської держави, експансіоністська програма Китаю і зростання агресії з боку Росії.

Нагадаємо, Флінн очолював розвідувальне управління Міноборони США з 2012 по 2014 рік.

В Україні генерал Флінн відомий своїми проросійськими заявами, а також виступами на підтримку позиції Кремля на державному англомовному телеканалі РФ "Russia Today". Під час кампанії Трампа він майже на регулярній основі давав коментарі як експерт особисто Маргариті Симонян – головному редактору RT. У своїх виступах він часто стверджував, що "Росія має свою стратегію національної безпеки, і США повинні поважати її" та наполягав на необхідності більш тісної взаємодії з Кремлем.

У 2015 році Флінн приголомшив своїх колишніх колег, коли поїхав у Москву і сидів за одним столом з президентом РФ Володимиром Путіним на заході з нагоди десятиріччя пропагандистського каналу Russia Today. Тоді Флін заявив, що не бачить різниці між RT і американськими новинними каналами.