Головні новини Львова
Подобається

Транспортні правоохоронці виявили особу, яка організовувала вживання наркотичних засобів

26/08/2014     Автор: admin
Транспортні правоохоронці виявили особу, яка організовувала вживання наркотичних засобів

Працівниками транспортної міліції було затримано 24-річного мешканця Ужгороду, який незаконно зберігав, організовував та утримував місце для вживання наркотичних засобів.

До даного чоловіка неодноразово навідувались молоді люди, які курили наркотичний засіб в господарській прибудові за допомогою «бульбулятора». Своїми діями молодики створювали значні незручності сусідам, порушенням тиші, неприємними запахами. Створювали загрозу для їх дітей та них самих, тому, що туди навідувались різні категорії осіб, деякі з кримінальним минулим.

Правоохоронцями було проведено обшук житла даного чоловіка. Серед виявлено було вилучено: фольгу округлої форми з штучними дірочками та обрізану пляшку з залишками на них марихуани, а також марихуану в паперовому згортку. Чоловік повідомив, що всі ці речі, були йому потрібні для паління.

Відносно даної особи було порушено кримінальне провадження за статтями які передбачають відповідальність за вчинення злочину незаконне зберігання, організація та отримання місць незаконного вживання наркотичних засобів.

На сьогоднішній день багато громадян вживають наркотичні засоби. Не думаючи про своє здоров’я, крім того заохочують до цього друзів та неповнолітніх осіб. Про свої проблеми можна забути під час куріння, але рано чи пізно прийде час і появиться, ще одна проблема залежність. Через наркотичні засоби розпалось немало сімей та багато батьків втратили своїх дітей.

Слідкуйте за своїми дітьми. Краще біду попередити, ніж думати потім як з нею боротись! Але якщо трапилось таке нещастя у вашій сім’ї зверніться, до осіб, які борються з наркозалежністю.

Джерело: ЗУНР.ІНФО