Адвокат українського президента-втікача Віктора Януковича поділився деякими подробицями про стан здоров'я свого клієнта.

Горошинський розповів про травму екс-президента України під час спілкування з журналістами.

"За один день нічого не зміниться. Я цю інформацію, якщо і буду якось дізнаватися, то до кінця місяця, тому що для мене досить медичної документації. Ближче до дати засідання суду я буду цікавитися, що і як. За один день мало що зміниться", – заявив він.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Крім того, адвокат розкрив невелику таємницю і розповів, скільки Януковичу знадобиться часу для повного відновлення.

"Травма важка і допускає лікування близько місяця, якщо об'єктивно"

Нагадаємо, що колишній президент України Віктор Янукович потрапив на лікарняне ліжко за кілька днів до того, як повинен був сказати останнє слово в українському суді. Він є обвинуваченим у справі про державну зраду. 

Адвокат екс-президента розповів, що Віктор Янукович через травми не може навіть самостійно вставати з ліжка і пересуватися. Про це адвокат Олександр Горошинський заявив у понеділок, 19 листопада, в Оболонському суді Києва.

За словами Горошинского, йому вдалося вийти на зв'язок і коротко особисто поспілкуватися зі своїм клієнтом в московській лікарні лише в суботу, 17 листопада, на другу добу свого перебування в Росії. 

До цього він не мав можливості навіть поговорити з Януковичем.

На руках Горошинської має довідку лише про попередній діагноз Януковича. Остаточний, за його словами, буде встановлено лише днями. Попередньо лікування екс-президента займе не менше 2-3 тижнів.

Додамо, що за словами блогера Аnti-colorados, Янукович теоретично втік в Ростов, а фактично – давно живе в Підмосков'ї і за всіма правилами жанру, давно повинен був потрапити в автомобільну катастрофу або раптово померти від інфаркту. 

Звичайно, смерть могла наздогнати його і більш екзотичним способом, наприклад, – при черговому ламанні авторучки або невдалому бігу по пенькам, але поки нічого такого не сталося, і як повідомляють інсайдери, він навіть іноді читає лекції (професор же!) в МДУ з філософії, етики і навіть – теорії зворотного перебігу еволюції видів та індивідів.