злодії

1 травня в територіальних підрозділах органів внутрішніх справ Львова було зареєстровано 43 злочини, передає Корупція.інфо з посиланням на прес-службу Львівського міського управління міліції.

З числа зафіксованих, 27 – крадіжки особистого майна.

Разом з цим, впродовж доби було зафіксовано 12 фактів шахрайства, 2 пограбування та викрадення авто, що трапилось на просп. Червоної Калини.

Пограбування були скоєні по вул. Хуторівка та Івана Франка у Львові. Нападники відкрито заволоділи особистим майном громадян, в тому числі ювелірними виробами.

2 травня було зареєстровано 27 злочинів. З числа зафіксованих, 16 – крадіжки особистого майна, в тому числі одна квартирна – на просп. Червоної Калини. Зловмисник проник до помешкання, зламавши замок вхідних дверей.

Разом з цим впродовж доби було зафіксовано 8 фактів шахрайства та 2 пограбування, які сталися по вул. Квітки Цісик та на перехресті вул. Широка-Сяйво. Нападники відкрито заволоділи особистим майном громадян, в тому числі мобільним телефоном.

3 травня було зареєстровано 23 злочини. З числа зафіксованих, 18 – крадіжки особистого майна, в тому числі 2 квартирні, які були скоєні по вул. Татарська та на просп. Червоної Калини. Зловмисники проникли до помешкання шляхом відтиску металопластикового вікна та підбору ключа до замка вхідних дверей.

Також впродовж доби було зафіксовано один факт шахрайства та хуліганство, яке мало місце по вул. Кн. Романа.

4 травня було зареєстровано 44 злочини. З числа зафіксованих, 34 – крадіжки особистого майна, в тому числі одна квартирна, яку було скоєно на вул. Шевченка. Зловмисник проник до помешкання шляхом підбору ключа до замка вхідних дверей.

Окрім цього, впродовж доби було зафіксовано 3 факти шахрайства та 2 пограбування, які мали місце по вул. І. Франка та Б. Хмельницького. Нападники відкрито заволоділи особистим майном громадян.