Українці не допустять повернення проросійських політиків на керівні посади.

У цьому переконаний народний депутат і керівник Добровольчої української армії Дмитро Ярош.

 

"Невже хтось думає, що російський реванш в Україні пройде? Пан Володимир Путін, не мрійте. Вся пасіонарна частина України, незважаючи на розбіжності, демократію, сварки, об'єднана в одному: Україні як соборній і самостійній державі – бути. І якщо для того, щоб отримати нашу державність і соборність, треба буде "завалити" ваших прихвоснів Медведчуків, Вілкул, Мураєва і їм подібних, ми, українські патріоти, зробимо це, не замислюючись ", – підкреслив Ярош.

Псопулярне“Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

 

Окрім того, Ярош відзначив, що пишається українськими військовими та переконаний в перемозі України над російським окупантом."Я пишаюся нашими українськими Десантниками, комбригами, комбатами, бійцями. Я горджусь українськими Піхотинцями, тими офіцерами, сержантами і солдатами, з якими йшли у наступ і міцно тримали оборону. Я пишаюся українськими Танкістами. Я пишаюся нашою артою, сбушниками, розвідниками, ссошниками і всіма, хто на Сході і в тилу боронить Україну. Я пишаюся Волонтерами. Я пишаюся українською патрульною поліцією. Я пишаюся всіма, хто допомагає майбутній Перемозі: їх тисячі – вони у владі, у журналістиці, серед політиків, митців, в громадському секторі тощо… Вони – скрізь", – зазначив Дмитро Ярош.

Окремо він відзначив, що пишається хлопцями та дівчатами з Української Добровольчої Армії та наголосив, що російський реванш в Україні не пройде.

Але, (суб'єктивно) найбільше я горджусь своїми хлопцями і дівчатами з Української Добровольчої Армії: Чорним і Червнем, Яночкою і Юзеком, Богемою і Соколом, Тихим і Дизелем, Вольфом і Оленкою, Жекою і Десантом, Шумом і Сержантом, Смерекою і Вовкодавом, Списом і Рембо, Покутякою і Сенсеєм, тисячами моїх побратимів і посестер, які чотири з половиною роки на війні…

Виходячи з цього, невже, хтось собі думає, що російський реванш в Україні пройде? – зазначив Ярош.