Треба прибрати всіх правоохоронців і митницю – Саакашвілі
Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив, що найближчим часом внесе до парламенту України законопроект про правоохоронну систему.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна". передає Корупція.Інфо

"Треба прибрати всіх правоохоронців, однозначно. Це дуже просто зробити, і тому потрібні чітко розписані закони, в цьому нам Рада потрібна. І ми цей закон внесемо завтра-післязавтра. І потрібно поміняти митницю, привести нормальних людей", – зазначив він.

Зокрема, Саакашвілі заявив, що вимагатиме відставки нещодавно призначеного тимчасово виконуючого обов'язки керівника Одеської митниці.

"Ми розписали умови конкурсу для митниці, щоб знайти нових людей. А в середу без мого відома – при всьому тому, що кажуть: нехай Саакашвілі відповідає за надходження, – призначають тимчасово виконуючого обов'язки. Катастрофа!.. Нема чого цій людині там робити – звичайний член чергового клану з Києва, щоб регулювати потоки. Так не може бути – і він, і я там разом бути не можемо… Я це питання буду порушувати і перед начальником служби, і перед прем'єр-міністром'', – пообіцяв губернатор.