Українцям потрібні перемоги над ворогом і його поразки. Тоді нація об'єднається.

Про це сказав письменник і художник Лесь Подерв'янський.

"У нас реальні проблеми з самооцінкою. Нам не вистачає для її виправлення перемог. Ось, візьми будь-якого жителя Великої Британії, навіть самого що не є бідного пролетаря з Манчестера, поговори з ним – і відчуєш цей британський пафос. А у нас його немає.

Ми чомусь безпосередньо радіти не вміємо. Якщо, наприклад, кримський міст завалиться, ось це стане дійсно днем національного єднання і всі вийдуть у вишиванках", – сказав він в інтерв'ю "Новое время"

"Провінційність, це коли людину висмикують з її звичного середовища і поміщають в абсолютно інше. Віктор Янукович був би прекрасним завідувачем гаражем, але чорт його смикнув стати президентом. У нас всі біди від того, що прекрасний колгоспник раптово стає депутатом Верховної Ради.

Ліфти важливі, але тільки коли піде ось це радянське покоління. Мені подобаються теперішні 20-літні, це вже зовсім інше обличчя нації", – додав Подерв'янський.

У війні з Росією потрібна перемога, вважає письменник.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд
 

"Ми хочемо повернути території або виграти війну? Адже це не завжди одне й теж. Нам потрібно виграти війну і поставити ворога на коліна так, щоб він у цю ситуацію більше не хотів потрапити", – сказав Подерв'янський.

Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати безпосередню участь у бойових діях проти ЗСУ на Донбасі.

Через російську агресію на Донбасі загинули понад 10 тис. людей.