Євродепутати написали листа голові фракції “Слуги народу” Давиду Арахамії з попередженням про можливе скасування безвізового режиму. Ситуацію прокоментувала в ефірі каналу “Україна 24” нардепка від фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

“На жаль, зараз багато маніпуляцій щодо безвізу. Цей лист, хоча він представляє думку, по-моєму, трьох парламентарів… Що я зрозуміла з нього – безвіз для українців загалом, для людей, які просто хочуть подорожувати, вільно перетинати кордони, точно ніхто не забиратиме. Більше того, ЄС це дуже велика бюрократична машина. Згадайте, як довго ми до цього йшли. Скасування безвізу можуть розглядати колегіально і при дуже значних порушеннях. Тому українцям треба заспокоїтись – точно нічого не загрожує”, — сказала вона.

Кравчук пояснила, про що саме, на її думку, йдеться у листі.

“Про що говорять європарламентарі, і я тут солідарна, що якщо є певні сили, які протидіють реформам в Україні, протидіють тому, щоб Україна ставала повноцінною європейською державою, то ЄС може проти них якісь санкції встановлювати, і вони стоятимуть у черзі за візою, умовно кажучи”, — сказала вона.

Нагадаємо, депутати Європарламенту Віола фон Крамон, Міхаель Галера і Раса Юкнявічене написали відкритого листа голові фракції “Слуги народу” Давиду Арахамії, в якому попередили, що низка українських політиків і олігархів можуть понести відповідальність за згортання в Україні реформ, зокрема позбутися безвізового режиму.