Поліція затримала чоловіка, який минулої ночі влаштував велику аварію на столичній Борщагівці, та вивчає обставини цього інциденту. Про водія, котрий побив майже десяток машин, розповідають продавці магазину та сусіди.

Скандал розпочався ще в магазині, куди вже п’яний чоловік приїхав, щоб докупити алкоголь. Він почав сваритися із продавчинями та відвідувачами і навіть кидав у них пляшки.

“Сказав, що буде вбивати, що ми націю, котру треба винищувати”, – кажуть продавці.

На вулицю розлюченого покупця вивели самі ж відвідувачі та намагалися заспокоїти його, але той скочив за кермо свого позашляховика та поїхав геть, але вже неподалік втрапив у ДТП.

“Спочатку воно як бабахнуло – думали, що вибух.. Ну, воно ж звук на весь мікрорайон пішов”, – каже очевидець Микола Самофал.Водій, ледь тримаючись на ногах, вийшов із автівки і кинувся тікати. Його спинили очевидці, поклали на землю і чекали на приїзд поліції. Щойно на місці трощі з’явилися копи і наділи на винуватця наручники, до них прибігли родичі водія і намагалися його визволити. Жінка кричала, що за кермом нібито була вона, та погрожувала поліцейським.

У машині правоохоронці знайшли прозорий пакетик з, імовірно, наркотичними препаратами. Про того, хто був за кермом, знають усі сусіди, але говорити бояться – він живе поруч, часто галасує і нібито розповсюджує наркотики.

“Останнім часом кур’єри рідше стали ходити. Або вони собачку на вулицю виводять і продають так”, – розповів один із місцевих жителів.

Наразі експертиза виявила, що водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, а от чи був він іще й під дією наркотиків – поки що не зрозуміли. Винуватця ДТП затримали, він перебуває у СІЗО.